opony używane

Używane Opony Barlinek

Zachodniopomorskie

Opony Michelin uznawane są za jedne z najzdrowszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można stosować zimą.

Używane Opony Barlinek

Myśli o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one pozwolenie specjalistów a mężczyzn. Uzyskały również uznanie tych oceny w efekcie wielu testów i wartości.

WEJDŻ KUP TERAZ

Do najszybszych zalet opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– bardzo skuteczne parametry niezależnie od godziny roku,
– dużą odporność na wybranie co stanowi podstawowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Używane Opony Barlinek

Opony Michelin Crossclimate+

Wysoce wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić ponadto w zimie. Nie należy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Świetnie kształtują się dla samochodów w skali małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów i małych aut dostawczych. Ogumienie to charakteryzuje się bardzo wydajnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. i małym zużyciem.

Używane Opony Barlinek

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta ma podobną drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią i wiosną opona uzyskała dużo wartościową jakość hamowania B. To, co wyróżnia model Crossclimate+ to fakt, że istnieje oponą stricte letnią, a ważna z powodzeniem stosować z niej coraz rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze zaczynającą z okresu do czasu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Używane Opony Barlinek

Myśli o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich wielkie, co świadczy tylko tezę, że o zainwestować w opony premium, zwłaszcza jeśli zależymy mieć z opon cały rok, bez potrzebie zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ osiągniemy w formacie od 15 do 19 cali.

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się dobrymi opiniami i znacznie optymalnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest skorzystanie do jej zawartości innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej odpowiednią przyczepność do powierzchni niezależnie od temperatury. Drugim ważnym elementem jest bieżnik, będącym owocem doświadczenia i zaawansowanej technik, użytej do jego zaprojektowania. Bieżnik, który został założony dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które umożliwiają doskonałą przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest równolegle, ale wraz ze mijaniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co tłumaczy na wyjątkowe właściwości jezdne na śniegu. Najistotniejszym elementem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszelkiej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Używane Opony Barlinek

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments