Brother GTX czyli technologia druku bezpośredniego

Tusze Mirosławiec

Zachodniopomorskie

Wśród najnowszych innowacji zawartych na plac przez firmę Brother można zastąpić nową drukarkę oddaną do druku bezpośredniego – Brother GTX. Jej istotnymi stronami są bardzo szybkie tempo dokumentu i relatywnie małe koszty eksploatacji.

Tusze Chociwel

Producent umieścił na całkowicie innowacyjne rozwiązania w obrębie mechanizmu wydruku. Nowe głowice przemysłowe zostały uregulowane do wydawania na tekstyliach. Mechanizm drukowania buduje się z dwóch głowic drukujących, z których wszystka ma cztery kanały i 1680 dysz. Zwiększenie szerokości głowicy doprowadziło do poprawy szybkości drukowania.
System zamykania głowic na mokro

 

tusze
tusze

Drukarka Brother GTX wyróżnia się tym, że biała głowica została umieszczona przed głowicą CMYK, a drukowanie może kończyć się w poszczególnym przebiegu. Zwiększa to prawda tempo drukowania. Innym ciekawym rozwiązaniem jest oryginalny system zabezpieczenia głowicy przed zasychaniem atramentu na przestrzeni głowicy. Ważnym rozwiązaniem jest ponad cyrkulacja białego atramentu aktywna cały atmosfera w stylu czuwania. Układ podawania atramentu jest chroniony przed usterką. Nawet po kilkudniowym przestoju w praktyki cyrkulacja atramentu przeciwdziała rozwarstwieniu atramentu w przewodach prowadzących go do głowicy.

Zobacz również pieczątki Kołobrzeg

Małe koszty eksploatacji

Cyrkulacja atramentu w zestawieniu z systemem zamykania głowic na mokro zapewnia mniejsze koszty eksploatacji, ponieważ procesy zbierania się zostały w cali zautomatyzowane. Dla konserwatora zostaje niewiele pracy. Na ograniczenie kosztów eksploatacji wpłynęło i zastosowanie innowacyjnych tuszów. Tak jak każda innowacyjna metoda, wygoda i technologia jest własną wartość, jaką trzeba zapłacić podczas jej zakupu.
Nowe atramenty Brother

Zobacz również Pożyczka Miloan

Wraz z drugą drukarką Brother GTX pojawiły się nowe tusze do Brother – atramenty wodne Innobella Textile. Ich formuła chemiczna zawiera pigmentowaną farbę przyznającą się większą gęstością. Nowe tusze do drukarki tekstylnej wyróżnia się niższą ceną oraz ogromniejszą paletą kolorów i są bardziej trwałe na spieranie. Atramenty wodne Brother Innobella Textile otrzymały też certyfikat firmy Oeko-Tex Eco-Passport potwierdzający współpracę z CPSIA.
Mocny konkurent HP i Epson

Wśród urządzeń detalicznych z zmian jest dość duża konkurencja, gdzie oprócz Brothera mocno promują swoje atramentowe urządzenia drukujące firmy HP i Epson, stale wprowadzając na zbyt inne urządzenia. Brother stoi się i dużo małą ceną wydruku oraz wielką wydajnością wspomnianych wcześniej bezgłowicowych atramentów z linie Innobella.

Tekst zamieszczono przy pomocy z Brother GTX

0 0 votes
Daj ocenę