siłownia

Siłownia Dobrzany

Zachodniopomorskie

Mięśnie klatki piersiowej toż przeważnie wyznaczyć naszego zobowiązania w trening siłowy. Może jest jedną z tych części mięśniowych, które dobrze zrobione dają nam dużo przyjemności a fajnie się prezentuje i bardzo porusza się w oczy.

Siłownia Wałcz

 

Ale że prędko lub później każdy dotrze na opór – na obecny czynnik, gdy klata przestaje rosnąć. Podchodzi do stagnacji. Niczym jej usunąć, jak przełamać tą frustrację i dokonać, że mięśnie klatki piersiowej będą się dalej rozwijały? O tym postaram się zapoznać Was w obecnym tekście.

somatodrol
somatodrol

Zarówno mięśnie klatki piersiowej kiedy a wszystkie nowe nie lubią nudy, czyli takich samych treningów, tworzonych przez dłuższy czasu. A to treść to iść mięśnie na wszelkim treningu. Staraj się, by każdy Twój trening wyglądał nieco inaczej. Co więc mówi? Zmieniaj rodzaje ćwiczeń, nie zaczynaj każdego treningu tak toż. Większość z trenujących popełnia ten brak, że prawie zawsze zaczynają trening na tą grupę mięśni od wyciskania na ławce prostej. Błąd!

zobacz również somatodrol

Siłownia Wałcz

Odpuść na każdy czas to szkolenie, zapomnij o nim na kilka tygodni. Zacznij trening np. od wyciskania na ławce skośniej – ono znacznie pobudza górne mięśnie klatki piersiowej, dzięki czemu zostaną się one znacznie wypukłe, pełniejsze – a jednak o to nam chodzi! Przeplataj ćwiczenia, jak samo tworzysz na powierzchniową partię, to kolejne niech będzie na niską, inne na środkową. Poza tym zmieniaj ciężar. Nie bój się zmniejszać ciężar.

Siłownia Wałcz

Wtedy i jest popularny błąd, który powtarzają szczególnie początkujący – wykonują zadania na targ dużym ciężarze zaniedbując technikę. Nie obejmuje nic gorszego! Po pierwsze poprzez ostatnie mięśnie nie otwierają się tak, jak powinny, i po drugie jest wielkie ryzyko kontuzji. Zmieniaj i ilość powtórzeń – często pojawiającym się błędem jest organizowanie stale tej jednej ilości powtórzeń, np., 8. Gdy tak wyglądasz to układ oraz mięśnie się uczą a nawet jak na starcie są efekty, toż w efekcie dojdzie do stagnacji. Tak, to rób czasami po 5-6 powtórzeń, innym razem po 10-12.

Siłownia Wałcz

Należy również dbać o właściwej suplementacji, bo w konkretnym elemencie suplementy które zapewnijmy z posiłków zatrzymują się niewystarczające. Dlatego powinien pomyśleć o suplementacji – na wstęp jako treść to białko, bcaa, izotonik, oraz na siłę królowa suplementów, czyli Kreatyna OLIMP.

Jeśli to dotarłem na granicę i mięśnie zakończyły się rozwijać – spróbuj wykorzystać wyżej opisane sposoby – powinny ułatwić Ci dać zadowalające efekty. Podobne zalecenia można tak wykorzystać na każdą nową partię mięśni. Jeśli nadal nie będziesz uznawał pożądanych efektów może zastanów się nad konsultacjami z trenerem personalnym, albo skorzystaj z treningu z takim specjalistą. Nieraz zdanie na tworzone zadania krytycznym spojrzeniem przynoszą wyjątkowo przydatne rezultaty. Temuż można kontrolować ilość powtórzeń, dobór odpowiedniego ciężaru, i już jakość wykonywanych ćwiczeń samemu ocenić jest dosyć ciężko.

Można poprosić znajomego lub koleżankę aby zobaczyli lub ich oddaniem ćwiczenia grane są prawidłowo, ale same dobrą praktyką, która składa wyniki jest nagrać sobie trening. Później można przeanalizować wykonywane szkolenia i doświadczyć błędy techniczne. Metoda zapisywania się podczas wykonywania ćwiczeń i potrafi znacznie podnieść jakość, a jak wiadomo za jakością idą efekty.

Źródło artykułu  Stagnacja w rozwoju mięśni klatki piersiowej

Siłownia Wałcz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments