Serwis iPhone w Warszawie - pogotowie ratunkowe Apple

Serwis iPhone w Warszawie – pogotowie ratunkowe Apple

Warto przeczytać

Produkty kultowej i znanej już na całym świecie marki Apple w Polsce z dnia na dzień stają się bardziej popularne. Coraz więcej osób decyduje się na zakup telefonów czy komputerów od Steve Jobs’a. Produkty są doskonałej jakości, jednak sporo też trzeba w nie zainwestować, także w celu utrzymania idealnego stanu sprzętu. Gdzie w stolicy można naprawić szkody produktów Apple?

W Warszawie znajduje się jeden z najlepszych serwisów naprawy sprzętu marki Apple w całym kraju. Firma zajmuje się wieloma problemami – począwszy od wymiany zniszczonej szybki w iPhone, aż po odzyskiwanie danych z iMaca czy iPada. Profesjonalna obsługa klienta stara się sprostać każdemu wyzwaniu, by zainteresowany był zadowolony w stu procentach z wykonanej usługi.

Telefony jak nowe!

Firma oferuje pomocną dłoń w naprawie wszystkich modeli iPhone’a – nieważne, czy posiadasz najstarszą 4/4s czy jesteś właścicielem iPhone Xs – w każdym przypadku pracownicy serwisu przywrócą Twój telefon do nowego życia. Serwis iPhone w Warszawie wykonuje takie usługi jak: wymiana szybki i wyświetlacza, naprawę po nieszczęśliwym zalaniu, wymianę baterii czy naprawę głośnika, mikrofonu oraz gniazdka do ładowania. Ponadto, firma oferuje konserwację i czyszczenie telefonu w celu lepszego funkcjonowania sprzętu.

Specjaliści od iPada

Tablety firmy Apple to również specjalność firmy ze stolicy. Już od 10 lat pracownicy serwisu zajmują się naprawą sprzętu iPad, ze skutecznością aż 95% przypadków. Do zadań profesjonalistów należy standardowa wymiana zbitej szybki bądź wyświetlacza LCD, ale także wymiana baterii, naprawa gniazdka ładowania bądź gniazdka SIM. Oczywiście, odzyskiwanie danych z tableta również znajduje się w ofercie serwisu.

Nie taki MacBook straszny

Laptopy Apple również zaskarbiły sobie serca Polaków i stają się coraz częściej użytkowane. Niestety, nawet tak dobry sprzęt czasami ulega usterkom. Serwis z Warszawy bez kłopotu rozwiąże każdy problem – firma naprawia wszystkie modele MacBooka. Wymiana klawiatury, matrycy, a może naprawa karty graficznej lub wymiana dysku na SSD? Do wyboru, do koloru – klient z pewnością znajdzie zadowalającą pomoc. Aktualizacja systemu OSX oraz czyszczenie po zalaniu i odzyskiwanie danych też należą do zadań pracowników.

Oprócz profesjonalnej obsługi klienta, serwis z Warszawy wyróżnia się ogromnym doświadczeniem – już ponad dekadę funkcjonują na polskim rynku i satysfakcjonują klientów. Po naprawie sprzętu oferują 3-miesięczną gwarancję, dzięki czemu w razie kolejnych usterek, klient nie musi się martwić dodatkowymi kosztami.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments