sex

Seks Kołobrzeg zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zachodniopomorskie

1. Przeciętna osoba prowadząc seks przez 30 minut, spali 200 kcal. Nie łam się, jeśli masz, że tyle nie wytrzymasz- statystyki pokazują bowiem, że średnia długość stosunku (bez gry wstępnej) to 13 minut.

Seks Dziwnów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

 

Kolejne 10 bardzo pożądanych ciekawostek o seksie

wejdź i ruchaj

2. Asfiksjofilia to fetysz liczący na odczuwaniu podniecenia podczas duszenia partnera seksualnego lub podczas bycia poprzez niego ukrywanym. Określa się, że przez takie „imprezy” na świecie odchodzi od 500 do 1000 osób rocznie.

3. Określa się, iż w regionach wysoko rozwiniętych do 50% ludzi umiera na choroby układu krążenia. Badania wykazały zaś, że wystarczy uprawiać seks raz w tygodniu, by zminimalizować ryzyko zgonu z względu chorób serca aż o 30%!

4. Zdecydowana większość kobiet ma całowanie szyi, delikatne klapsy, czy możne łączenie jej nadgarstków (oznaka Twojej dominacji) za bardzo atrakcyjne. Większość kobiet nie jest ponad nic przeciwko niegrzecznym słówkom szeptanym do ucha. Tym, co drażni osoby najbardziej, jest z zmian facet, który podczas seksu jest absolutnie lekki a nie okazuje podniecenia/ zadowolenia ani słowem, ani westchnieniami.

Seks Dziwnów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

5. Specjaliści są zgodni co do tego, że codzienne ćwiczenie mięśni Kegla poprawia jakość Twojego życia seksualnego. U kobiet mięśnie te mówią za zaciskanie pochwy, dlatego dobrze wytrenowane powodują ją mało ciaśniejszą, co zwiększa doznania partnera, jak również samej kobiety. U panów zaś odpadają za utrzymanie erekcji.

Seks Dziwnów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

6. Ankiety, w których udział wzięło ponad 40 000 mężczyzn, wykazały, że 90% z nich widzi kobiety, które zajmują „inicjatywę” za bardzo podniecające, natomiast tym, co 70% określiło jak dużo nieatrakcyjne, jest zbyt duży makijaż.

7. Statystyki mówią, że około 50% małżeństw przetrwa zdradę. Mimo tego, niewierność to drugi najczęstszy powód rozpadu związków z długoletnim stażem. Powodem nr. 1 są pieniądze. Ankiety mówią, że 82% ludzi ma zdradę za coś złego bez sensu na okoliczności.

Seks Dziwnów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

8. Jedzenie znacznych sum mięsa, czosnku i cebuli, a zwłaszcza- palenie papierosów- to trzy czynniki, jakie mogą znacząco pogorszyć smak Twojego nasienia (gdyby jesteś facetem) lub Twojego śluzu (w sukcesie kobiet). Jeśli Twój ślubny nie lubi płacić Cię ustami, zapytaj go, czy temat nie leży tylko w gustu Twoich wydzielin. Prosta zmiana diety może stanowić wartościowa w zyskach. Warto dodać, że owoce (zwłaszcza ananas i melon) poprawiają smak płynów wytwarzanych przez Twoje narządy płciowe.

Seks Dziwnów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

9. Ginekolodzy podpowiadają, że jeżeli kobieta mimo stosowania odpowiedniej diety wielkiej w warzywa i owoce (oprócz szparagów, brokuł, czy wspomnianej wcześniej cebuli i czosnku, jakie mogą psuć zapach i aromat śluzu pochwowego) nadal boryka się z przykrym zapachem z waginy, powinna po pierwsze stosować raz lub dwa razy w tygodniu probiotyk i pić napój z żurawiny, by dbać o własną flotę bakteryjną. Po drugie- ekonomiczne będzie spanie bez bielizny, a w rytmie dnia- noszenie przewiewnych materiałów (dżinsy są niezalecane). Po trzecie- dobrym patentem jest podcieranie się mokrymi chusteczkami dla niemowląt po wykonaniu siku (zamiast używania papieru) i właśnie zakup żelu do higieny intymnej, który zawiera prawidłowe PH dla okolic intymnych. Warto także udać się do ginekologa, by wykluczyć infekcję grzybiczą, która nie zawsze daje duże objawy.

10. Badania mówią, że nawet 80% kobiet jest trudność z powodzeniem orgazmu podczas stosunku seksualnego. Trudność stanowi obecnym dłuższa, im bardziej powiązana jest Twoja partnerka, to możliwości na uwzględnienie jej do szczytowania, jeśli poznaliście się godzinę temu, masz dość niewielkie. Jeżeli a zależysz je mało zwiększyć, spróbuj afrodyzjaków- polecam chili, imbir lub arbuza, bo poprawiają ukrwienie stref odpowiedzialnych za odczuwanie rozkoszy.

Seks Dziwnów zadzwoń 70 877 70 53 wewnętrzny 124

Zobacz także  Seks telefon

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments