Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Warto przeczytać Wiadomości

Wszystko uważa na to, że 2019 rok będzie wysoce popularnym czasem na placu kryptowalut. W aktualnym etapie media obiegła informacja o tym, iż w dalekim roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo aktualnie nie dziwi. Po tym jako 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na rynku, kurs bitcoina poszybował znacznie w górę, a wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda oddała się skusić na wprowadzenie w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd jednak raczej z trudem można szukać projektu, który skończył się stuprocentowym sukcesem. Niektóre prezentowały się nawet małymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest głównym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z planem wiąże spore perspektywy na duże zyski, o czym informował nawet na prostym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w miarach 20 centów, przy czym istotna cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, pokazałeś się wykonaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W przeszłości nie brakuje także takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim nazwiskiem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco bardzo szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wzór był zdrowy. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut miany jest z szeroką ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jako KNF i UOKiK krytycznie zaprezentowały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów sprowadzają się także, choćby wyżej wymienione, oszustwa. Ponadto przebywamy w świata, który ze ważnym dystansem przystępuje do nowoczesnych projektów.

Saleta widzi w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do bliskich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W konkretnym poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, iż nie chodzi tu o żadne spekulacje, a na pomyśle wszystek będzie mógł wziąć. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmowy BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest ekskluzywną i cenioną osobistością nie chociaż w świecie boksu. W przeciwieństwie do innych celebrytów, Saleta raczej charakteryzuje się zdrowym rozsądkiem oraz w historii nie wykazywał skłonności do zachwycania się z motyką na ciepło.

Za projektem są doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin także jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie postrzegał za pośrednictwo oraz wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na kompletnie innej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer interesuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, gdy to podjął uchwałę o zgody z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to już dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest doskonałą nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich programów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie wykonywała specjalnie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć nowe usługi lub towary w strony gadżetów. Projekt jest również na końca propagowanie sportu wśród młodzieży, zaś w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trwamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego celu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments