ciacho

Ciacho Borne Sulinowo

Zachodniopomorskie

Ciacho to główna i zdobywa z kilku komedii, które stworzył Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w skok na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z uwagą nieporadni, ale bardzo odważni bracia. Reżyser znany z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w obecnym filmie nieco odbiega od tradycyjnego charakteru swojej pracy.

Ciacho Świdwin

Nie zwalnia on a głównego tematu zainteresowania – wciąż jesteśmy w działach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka jest dużo ciekawą policjantką starającą się o awans. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco łączą jej cele. Znacznie łatwo dowiadujemy się kto za tym pełnym istnieje i wrabia piękną policjantkę. Pozostaje pytanie: jaki cel posiadała taż osoba także jak wysoce potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Świdwin

Komedia z sensem

Seans z „Ciachem” w programie dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do całej radości. Poza wieloma zabawnymi sytuacjami oraz dowcipnymi dialogami można dostrzec także ważne przesłanie wynikające z filmu. Komedia pokazuje, że każdy, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, może zostać prawdziwym bohaterem, i także każdy bez wyjątku zarabia na naturalną miłość. Danie zatem istnieje odzwierciedlone w dobry, humorystyczny, a czasami nawet kilka ironiczny sposób. Główni bohaterowie są również barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co wszystek z nich na długo powstaje w pamięć, i również ich karykaturalność w wyraźny sposób jeszcze bardziej podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film z samego początku zaciekawia i przynosi, że widz w napięciu liczy na dalszy rozwój wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera dużo się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i nieoczekiwanym, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Wartościowa i rozpoznawalna obsada wtedy w filmach Patryka Vegi tak już tradycja. Na każdym plakacie obrazu tego reżysera można zaobserwować znane osoby. Główna bohaterka – Basia jest przedstawiana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Stanowi wówczas duża rola aktorki, ponieważ całkowicie rezygnuje z wizerunkiem ciepłej i poukładanej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można zaobserwować aktorkę w bardzo bogatych formach. Z powodzie na chwilę zabiera się ona w postać prostytutki, później przyjmuje się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można obejrzeć także dość „niegrzeczną” scenę, w której główna bohaterka eksponuje swoje piersi. Mimo dość dobrego wizerunku policjantki, z powodzeniem można sprawdzić, że nie wydaje ona sympatii widzów. Nie jedynie odtwórczyni kluczowej roli zarabia na przyjęcie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to jeszcze bardzo barwne postacie, które zarabiają na równie wielką uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z ciekawymi upodobaniami seksualnymi, jak zwykle świetnie znalazłeś się w komediowej roli. Marcin Bosak, w sztuki Krzysia, bardzo dużo poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na szczególnie ważne uznanie zasługuje Paweł Małaszyński, z którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała również wielkiego zaangażowania. Samo istnieje jedne: wszystka z stronie na długo powstaje w pamięć, a jednak między innymi o to obecnie w filmach chodzi.

Ciacho Świdwin

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede wszystkim łatwa do oglądania komedia, która nie chce od widza analizy i szerokiego skupienia. Opowiada barwną sprawę w wygodny dla klientów sposób, przy czym nie raz sceny z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Stanowi wówczas film, który warto sprawdzić nawet dla świetnej obsady aktorskiej oraz kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny spędzone z grą „Ciacho” Patryka Vegi to właściwie łatwy metoda na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera danego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można pozwolić za udany.

Ciacho Świdwin

Źródło artykułu Ciacho

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments